Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

3 червня святкування Дня захисту дітей Білогородською сільською громадою

03.06.2017

10грн

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Тому вже доброю традицією для дорослих стало напередодні Дня захисту дітей вітати малечу з цим святом. Цього року його святкування співпало зі святом «Останнього дзвоника» у Білогородській ЗОШ I – III ступенів №№ 1 та 2. Білогородський сільський голова побажає діткам за період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, життєву силу від цілющої матінки землі, знайти нових друзів, добре відпочити і пам’ятати про те, що вони – українці і повинні пишатися цим.

Діти, вчителі та батьки щиро раділи сказаним словам та гостям, які завітали до них на свято. 

Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

Деталі

Дата:
03.06.2017
Вартість:
10грн

Організатор

Білогороддська сільська рада
Ел. пошта:
bilosvit
Веб-сайт:
http://bilogorodka.com

Місце проведення

Білогородська сільська громада
Вулиця Володимирська, 33
с. Білогородка, Києво-Святошинський район Ukraine
+ Карта Google
Веб-сайт:
http://bilogorodka.com