ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ!

У столиці України відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з гирьового спорту серед студентів закладів вищої освіти та школярів,  який проводився 08-09  лютого 2019 року у спортивному комплексі Національного медичного університету імені  О.О.Богомольця за адресою: проспект Перемоги,34.

У змаганнях взяли участь учні Білогородської ЗОШ- І-ІІІ ст. №1 та ЗОШ- І-ІІІ ст. №2:

1. Давиденко Назар, учень 2-Б класу ЗОШ- І-ІІІ ст.№1  у своїй віковій та ваговій категорії виборов  І МІСЦЕ (вага гирі 2 кг). Вітаємо переможця!
  2. Панченко Мирослав, учень 5-Б класу ЗОШ- І-ІІІ ст.№1   у своїй віковій та ваговій категорії виборов  ІІ МІСЦЕ (вага гирі 8 кг)

Порадували своїми досягненнями   учні ЗОШ- І-ІІІ ст. №2

1. Вечера Вікторія, за 8 хвилин (вага гирі 8 кг., вправа ривок) підняла гирю  156 разів і посіла І місце в турнірній таблиці, зафіксувавши найкращий результат змагань у своїй віковій та ваговій категорії. Вітаємо переможницю!
  2. Лащевська Дар’я у  цій категорії посіла ІІ-місце. Вітаємо!
  3. Лащевська Вікторія, за 10 хвилин (вага гирі 4 кг., вправа ривок) показала результат 266 підйомів, виборовши  І місце. Вітаємо переможницю!

Не відставали від дівчат і хлопці:

В категорії до 35 кг була найбільша кількість  учасників.
  1. Шишковський Максим у напруженій боротьбі  виборов ІІІ МІСЦЕ  (вага гирі 4 кг). Вітаємо!
  2. Шевчук Ярослав  у ваговій категорії +45 кг. виборов І МІСЦЕ (вага гирі 8 кг). Вітаємо переможця!
  3. Вечера Артем у ваговій категорія 40 кг виборов І МІСЦЕ (вага гирі 8 кг). Вітаємо переможця!
  4. Гадуп’як Дмитро вперше брав участь у змаганнях такого рівня.  Не зважаючи на більш досвідчених конкурентів виборов II місце (вага гирі 2кг). Вітаємо!

Колишні випускники Білогородської ЗОШ- І-ІІІ ст.№1  на цих змаганнях достойно  представили свої ВУЗи:

1. Семенченко Костянтин виборов  І МІСЦЕ (вага гирі 16 кг). Вітаємо переможця!
  2. Удовиченко Валерій виборов ІІІ МІСЦЕ (вага гирі 12 кг). Вітаємо!

Змагання проводились за правилами Федерації гирьового спорту України, що відповідають правилам Міжнародної Федерації гирьового спорту у поштовху довгим циклом (юнаки) і ривку (дівчата).

Громада Білогородки вітає переможців і призерів змагань та незмінного тренера, натхненника їх перемог, Чемпіонку світу з гирьового спорту – ОЛЕНУ КОЖУШКО!
Бажає нашим спортсменам подальших успіхів!

Be the first to comment on "Громада с. Білогородки вітає переможців та призерів відкритого чемпіонату м. Києва з гирьового спорту серед студентів закладів вищої освіти та школярів!"