11.05. 2019 р. у м. Запоріжжя відбувся V відкритий турнір по гирьовому спорту. Вікторія Лащевська виборола золоту медаль.

11 травня 2019 року у м. Запоріжжя у спортивному комплексі Мотор-Січ   відбувся V відкритий турнір з гирьового спорту (ривок) на Кубок святого апостола Андрія Первозванного серед школярів та юнацтва.

У змаганнях взяли участь 170 юнаків та дівчат із дев’яти областей України (16 команд).

Змагання особисто-командні. Серед учасників змагань були  юні гирьовики с. Білогородка, КП «АртСпорт»

Давиденко Назар 2011 р.н
Панченко Мирослав 2008 р.н.
Лащевська Дар’я 2007 р.н.,
Лащевська Вікторія 2009 р.н.,
Ткачук Димитро 2005 р.н..

Справжня  боротьба  за «золото» розгорнулась у абсолютній категорії серед  дівчат  2009 року народження ( у цій категорії змагались 18 учасниць) та Лащевська Вікторія  з першої хвилини змагань не залишила шансу на перемогу своїм суперницям, із результатом 306 підйомів, (гирі вагою 4 кг.), Вікторія виборола 1 місце і Кубок святого апостола Андрія Первозванного.

Ткачук Димитро  виборов 2 місце у ваговій категорії до 70 кг (вага гирі 8 кг.) з результатом 244 підйоми.

Лащевська Дар’я виборола 3 місце у ваговій категорії до 40 кг (вага гирі 8 кг.) з результатом 114 підйомів.

Слід відзначити, що всі юні гирьовики с. Білогородка   приклали максимум зусиль  і показали, що гирьовий спорт – спорт  сильних духом і тілом, розумних, витривалих.