12 жовтня в с. Білогородці відбувся Перший цирковий дитячий фестиваль – “BILHOROD CIRCUS FEST – 2019”.

В нашій славній Білогородці відбувся Перший цирковий дитячий фестиваль. 12 жовтня 2019 року Білогородка вперше запалали зірочки юних циркових талантів.

На сцену вийшла ведуча, співорганізатор та автор сценарію – Юлія ОЧЕРЕТНЮК, яка занурила нас у казку під назвою “BILHOROD CIRCUS FEST”. Цей вечір не залишив байдужими нікого. Свято пройшло непомітно швидко та легко. В залі панувала атмосфера тепла, натхнення та особливого хвилювання. Кожен номер пробуджував у глядачеві найтепліші емоції. За акторами зал спостерігав затаївши подих, щиро вболівав та підтримував героїв арени…

До напутнього слова-підтримки запросили організатора свята, директора КП СК «Арт Спорт» – В’ячеслава ВОЛОВИКА. Який підтримав артистів та подякував їм за приїзд.

Фестиваль циркового мистецтва зібрав представників циркових студій Київської області, с. Білогородка та м. Києва. Відкрили перше відділення фестивалю чарівні, яскраві учасники студії «Флік-Фляк» с. Білогородки з номером «Калейдоскоп» на ходулях та моноциклах.

  1. Студії «Атасс», м. Бориспіль з акробатичним номером під назвою «Луна» – Валерія БАРМЕТ;
  2. Циркова студія «Смайл» – Мілана СЕРГІЄНКО, Євген СТРУЦЬ та Антон КАБЕРНИК з акробатичним номером під назвою «Невгамовна клоунеса»;
  3. Друзенко Тимур та Грановська Влада, м. Київ з номером в жанрі фокуси та ілюзія під назвою «QuikChangeshow»;
  4. Студія «Алле –Ап», м. Київ – Ангеліна ФЕДОРКО та Олександра ЧАЛА з номером в жанрі каучук під назвою «Зворотній бік сутінок»;
  5. Студія «Браво», м. Бориспіль – Єлизавета КУКЛОВА з акробатичним номером «Адель»;
  6. Студія Юрія СОБОЛЕВА, м. Київ –Ангеліна ЦИБУЛЬСЬКА та Уляна ЦИБУЛЬСЬКА з номером в жанрі парна вільна проволока під назвою «Принцеса проволоки»;
  7. Циркова студія «Смайл» – Валерія ОЖАХОВСЬКА з номером в жанрі каучук під назвою «Вечірній джаз»;
  8. Студія «Юність Києва», м. Київ – Ангеліна ІЛЬЧУК з номером в жанрі оригінальне жонглювання під назвою «Модниця»;
  9. Студія «Атасс», м. Бориспіль – Аліса ТИРАН, Мілана ГУЛЬ та Вікторія ГАЛЬЧЕНКО з акробатичним номером під назвою «Жабенята»;
  10. Студія «Алле –Ап», м. Київ – Ілля МОЛОТКОВ з номером в жанрі ручний еквілібр під назвою «Алгоритм»;
  11. Циркова студія «Смайл» – Софія СОЛОВЙОВА та Дарія ЮРКО з номером в жанрі повітряне кільце під назвою «Лелекі»;
  12. Студія «Алле –Ап», м. Київ – Ангеліна ФЕДОРКО з номером в жанрі ручного еквілібрування під назвою «Подолання»;
  13. Творче об′єднання «No More gravity» – Марія РИБАЧУК з номером в жанрі повітряної гімнастики під назвою «Таємнича»;
  14. Циркова студія «Смайл» – Маргарита БЕЗДУДНА з номером в жанрі повітряної гімнастики під назвою «Петлі»;
  15. Студія «Юність Києва», м. Київ – Анна ЛЕВІНА з номером в жанрі еквілібр під назвою «Ранковий сюрприз»;
  16. Школа повітряної гімнастики «Duo Gregori» – Карина ХЛИВНЮК з номером в жанрі повітряна гімнастика під назвою «Інша я»
  17. Циркова студія «Смайл» – Анастасія БІЛА з номером в жанрі повітряна гімнастика під назвою «Повітряні полотна»;
  18. «Юність Києва», м. Київ – Валерія ШВЕД та Анна ПАРФЕНЮК з номером в жанрі парна акробатика під назвою «Фантазія»;
  19. Школа повітряної гімнастики «Duo Gregori» – Діана БАШТОВА в жанрі повітряна гімнастика під назвою «Мрійниця»;
  20. Циркова студія «Смайл» – Мілана СЕРГІЄНКО в жанрі хула хуп під назвою «Червона рута»;
  21. Студія «Атасс», м. Бориспіль – в жанрі акробатика під назвою «Єгипет».

Друге відділення:

  1. Циркова студія «Арлекіно” з номером в жанрі еквілібр на моноциклах під назвою «Віртуози»;

  1. Творче об′єднання «No More gravity» – Валері БОГАЧЕНКО з номером в жанрі повітряна гімнастика під назвою «Королева тканин»;
  2. Циркова студія «Смайл» – Софія СОЛОВЙОВА та Анна БІСЄВА з акробатичним номером під назвою «Одного разу в Парижі»;
  3. Студія Тетяни Кузнєцовой, м. Київ – Емілія СУСЛОВЕЦЬ з номером в жанрі каучук з елементами еквілібру під назвою «Ніжність»;
  4. Студія Соболева Юрія, м. Київ – Катя МИЛОВАНОВА з номером в жанрі еквілібр на моноциклі під назвою «Гуд Муд»;
  5. Студія «Флік-Фляк», с. Білогородка – Діана МУСАЄВА та Валерія КОВАЛЬСЬКА з номером в жанрі каучук під назвою «Інь – Янь»;
  6. Циркова студія «Смайл» з акробатичним номером під назвою «Посіпаки»;
  7. Студія «Юність Києва», м. Київ – Даніела ЛЕВІНА з номером в жанрі каучук, еквілібр на столі під назвою «Міс Коко»;
  8. Студія Соболева Юрія, м. Київ – Влада НАРАЄВА, Вероніка ХРИСТОВА та Амелі БІЛИК з номером в жанрі групові хула хупи під назвою «Снумрики»;
  9. Циркова студія «Смайл» – Софія СОЛОВЙОВА з номером в жанрі хула хупи під назвою «Вальс кілець»;
  10. Студія «High.ua.Life», м. Київ – Олеся МЕЖЕНСЬКА з номером повітряною гімнастикою під назвою «Повітряні тканини»;
  11. Циркова студія «Смайл» – Валерія ПЕРЕПЕЛИЦЯ та Валері ОЖАХОВСЬКА з акробатичним номером під назвою «Квіти Душі»;
  12. Циркова студія «Арлекіно» з номером партерної гімнастики під назвою «Грації»;
  13. Творче об′єднання «No More gravity» – Ангеліна МАРЦЕНЮК з номером повітряної гімнастики під назвою «Повітряні полотна»;
  14. Циркова студія «Смайл» – Маргарита БЕЗДУДНА та Злата БЕЗДУДНА з номером партерної гімнастики під назвою «Рух вперед»;
  15. Творче об′єднання «No More gravity» – Діана ВОРОНА з номером в жанрі полотна під назвою «Ніжність»;
  16. Студія Соболева Юрія, м. Київ – Влада НАРАЄВА з номером в жанрі ручний еквілібр під назвою «Метаморфози»;
  17. Студія «High.ua.Life», м. Київ – Ангеліна ЦИМКАЙЛО з номером повітряної гімнастики під назвою «Повітряне кільце»;

Глядачі, які в цей день прийшли на відкриття, не були байдужими – не приховували своїх почуттів, затамувавши подих спостерігали за піруетами повітряних гімнастів, аплодували акробатам, сміялися над комічними номерами юних циркових талантів.

Якщо розбити за номінаціями, то серед виступаючих найбільшу симпатію глядачів у вигляді сміху отримали композиція «Невгамовна клоунеса», циркова студія «Смайл». Бурхливими оплесками та оваціями були оцінені виступи гімнастів на дроті з номером «Принцеса проволки» Цибульська Ангеліна та Цибульська Уляна з м. Києва, вихованців студії Юрія Соболева, а також номер ручного еквілібрування на сходах у виконанні  Влади Нараєвої з номером «Метаморфози».

На арені зібрались всі учасники та їх керівники для нагород. Потім прийшов час довго очікуваної церемонії нагородження, де свої призи отримали всі, без винятку колективи за участь у фестивалі. 

Близько години журі спілкувались та вирішували кому віддати головні призи, адже, всі виступи були гідні. І ось прийшов час оголосити кращих. 

Переможці в категорії 6 -10 років:

І місце – Баштова Діана номер “Мрійниця”, школа повітряної гімнастики  “Duo Gregori”

ІІ місце – Сусловець Емілія номер “Ніжність”, студія Тетяни Кузнецовой

ІІІ місце – Левіна Анна “Ранковий сюрприз”, циркова студія “Юність Києва”

В категорії 11- 16 років:

І місце – Нараєва Влада номер “Метаморфози”, тренер Юрій Соболев

ІІ місце – Рибачук Марія “Таємнича”, творче об’єднання “No More gravity”

ІІІ місце – Устименко Єлизавета, циркова студія “Арена” імені Валентини і Володимира Мак.

Спеціальні призи у вигляді контракту на зйомки в цирковому шоу у м. Празі від Фердінанда Кайзера отримали: Ангеліна ФЕДОРКО та Олександра ЧАЛА з номером “Зворотній бік сутінок”; Нараєва Влада, Христова Вероніка та Білик Амелі з номером «Снумрики», тренер Юрій Соболев.А також, спеціальний приз від циркової династії Мак Вороній Діані, контракт в Дубаї для Федорко Ангеліни.

Ось такі чудові призи та нагороди отримали артисти.

Фестиваль пройшов, артисти роз’їхалися в свої міста, але той світ, який запалив «Bilhorod Circus Fest», надовго залишиться в душах як учасників, так і глядачів, які з нетерпінням чекатимуть наступного фестивалю. За запевненням організаторів, він пройде імовірно через рік і вже буде більш представницьким. 

Від всіх нас, вдячних глядачів, хочеться побажати артистам натхнення, сили, віри, Перемог. Ідіть до своєї мети не зважаючи на маленькі поразки та перешкоди!

Дякуємо вам, юні циркові артисти та тренери за неперевершені виступи! 

Організатори Першого циркового дитячого фестивалю “Bilhorod Circus Fest” :

Комунальне підприємство Спортивний клуб «Арт Спорт», директор В’ячеслав ВОЛОВИК.

За підтримки Білогородського сільського голови Максима ЗУЄВА, виконавчого комітету, депутатів сільської ради, постійної комісії Білогородської сільської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення.

Члени організаційного комітету:

Ольга та Олег СЕБЕСЕВИЧІ, керівники естрадно-циркової студії “ФЛІК-ФЛЯК”.

Юлія ОЧЕРЕТНЮК, співорганізатор та ведуча фестивалю.

Яніна ТКАЧЕНКО, голова постійної комісії Білогородської сільської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення.

Організатори Першого циркового дитячого фестивалю “Bilhorod Circus Fest” висловлюють велику подяку за допомогу цирковій династії, знаній у всьому світі – Олександру і Тетяні МАК, яку започаткували їх батьки – заслужені діячі циркового мистецтва Володимир та Валентина Мак. Вони спеціально підбирали час для того, щоб їх гастролі співпали з фестивалем в с. Білогородка і розмістити у нас свій виїзний Цирк шапіто “Мак Арену”.

Be the first to comment on "12 жовтня в с. Білогородці відбувся Перший цирковий дитячий фестиваль – “BILHOROD CIRCUS FEST – 2019”."

Leave a comment