Опубліковано: 28.11.2017 - 10:00.

25 листопада 2017 року відбувся турнір з боксу на кубок СК “АртСпорт” в селі Білогородка

25 листопада 2017 року відбувся турнір з боксу на кубок СК “АртСпорт” в селі Білогородка в якому команда нашої громади “ОЛІМП – 5” під керівництвом майстра спорту СРСР, тренера з боксу Абдураїма Ташиєвича МІРКУЛОВА – зайняла 1 командне місце та Кубок турніру. 

Зазначимо також і про те, що такий турнір ми проводимо вже 11 раз. Вже стало доброю традицією юним спортсменам щороку збиратися в селі Білогородка щоб поборотися за звання чемпіонів та за медалі турніру. В цьому році 5 найсильніших команд Київської області, які беруть участь у турнірах та мають у своєму складі більше 10 боксерів, були налаштовані на перемогу. 

Вже з самого ранку, з 9-ї години, біля Будинку культури с. Білогородка всі місця на автомобільній стоянці були зайняті. Сюди з’їхалися представники команд, їх тренери, батьки, друзі просто глядачі та вболівальники. В залі розпочали процедуру зважування та заявок учасників на змагання.

Турнір з боксу на кубок СК “АртСпорт”, с. Білогородка, кубок турніру в команди с. Білогородка. На фото: Вячеслав Воловик, керівник СК “АртСпорт” та тренер команди “Олімп – 5” села Білогородка – Абдураїм Рискулов

 

На турнір подали заявки керівники 5-ох найсильніших клубів Києва та Київської області:

1. Боксерський клуб “Олімп – 5”, село Білогородка представляли  – 24 спортсмени;
2. Боксерський клуб з села Підгірці виставив – 10 боксерів
3. Боксерский клуб з Києва (Софіївська Борщагівка) – 6 боксерів
4. Боксерський клуб з міста Бориспіль виставив – 15 боксерів;
5. Боксерський клуб з села Макарова представляли – 3 боксери
 
Склад суддів турніру
 
  1. Рискулов Абдураїм Ташиєвич – головний суддя турніру, майстер спорту СРСР
  2. Шкоруп Михаїл Іванович – головний секретар турніру, майстер спорту СРСР
  3. Степаненко Микола Іванович – рефері, суддя республіканської котегорії
  4. Юлія Очеретнюк Олегівна – співголова суддівської колегії турніру з боксу серед школярів в селі  Білогородка

Тренерський склад команд, які брали участь у турнірі

  1. Майстер спорту міжнародного класу –  Лазебник Володимир (Бориспіль)
  2. М.С. СРСР, депутат – Степаненко Микола Іванович
  3. М/С.  України – Худенко Ірог Васильович (Макарів)
  4. М\С. СРСР – Ніколаенко Василь (Підгірці)
  5. М\С СРСР –  Шкоруп Максим Михайлович (Бориспіль)
  6. М\С – Моїсеев Сергій (Київ)
  7. М\С СРСР – Рискулов Абдураїм Ташиєвич (Білогородка)

Склад пар, які брали участь у турнірі

  1. Байдуков Тимур (Підгірці) – Спасиченко Юрій (Білогородка) – вага 26
  2. Голота Микита (Підгірці) – Захарчук Микита (Бориспіль) – вага 23
  3. Лященко Дмитро (Бориспіль) – Бешовец Євген – (Бориспіль) – вага 23
  4. Ангелов Іван (Бориспіль) – Богданович Артем (Білогородка) – вага 23
  5. Беликов Богдан (Білогородка) – Смирнов Євген (Підгірці) – вага 30
  6. Андрушко Григорій (Підгірці) – Звєрь Ілля (Білогородка) – вага 31
  7. Артенец Влад (Підгірці) – Дерюгин Єгор (Білогородка) – вага 40
  8. Троценко Дмитро (Білогородка) – Корнієнко Олексій (Підгірці) – вага 35
  9. Покришев Олександр (Білогородка) – Нестеренко Данило (Бориспіль) – вага 25
  10. Дору Данило (Підгірці) – Войтушенко Дмитро (Київ) – вага 38
  11. Шостак Артур (Київ) – Черницький Влад (Бориспіль) – вага 32
  12. Заволюка Влад (Білогордка) – Холявко Артем (Бориспіль) – вага 33
  13. Грицак Денис (Київ) – Цимболюк Данило (Білогородка) – вага 33
  14. Щукін Володимир (Підгірці) – Найденко Кирилл (Бориспіль) вага 38
  15. Вечеря Єгор (Білогородка) – Фесенко Євген (білогородка) – Івакін Дмитро – вага 40
  16. Покришев Дмитро (Білогородка) – Королев Ілля (Білогородка) – вага 26
  17. Бернадський Дмитро (Білогородка) – Ходзюк Назар (Білогородка) – вага 60
  18. Адамовський Глеб (Бориспіль) – Зозуленко Віталій (Макаров) – Кристін Павло – вага 48
  19. Лукін Максим (Білогородка) – Хлистал Єгор (Київ) – вага 42
  20. Акобян Роман (Київ) – Поляниця Андрій (Бориспіль) – вага 40
  21. Штепа Ярослав (Бориспіль) – Лобанов Данил (Бориспіль) – вага 43
  22. Смик Влад (Київ) – Труский Артем (Макаров) – вага 63
  23. Гайдай Саша (Білогородка) – Якуш Іван (Бориспіль) – вага 45
  24. Кельмесь Андрій (Бориспіль) – Хмара Михайло (Білогородка) – вага 60
  25. Ігнатенко Іван (Підгірці) – Боровик Денис (Білогородка) – вага 65
  26. Поприйчук Назар (Підгірці) – Волошин Влад (Білогородка) – вага 70
  27. Чередник Олексій (Білогородка) – Тимошенко Михайло (Макаров) – Самсоненко В’ячеслав (Бориспіль) – вага 55
  28. Здольник Артем – Живага Сергій – вага 69
  29. Гайдай Ірина – Ярошенко Настя – вага 43
  30. Оцевик Анна – Кадькаленко Аліна – вага 45
  31. Орищенко Валентин – Крисін Павло (Білогородка) – вага 45

Фотогалерея учасників турніру та уболівальників – дивіться нижче:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”45″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Be the first to comment on "25 листопада 2017 року відбувся турнір з боксу на кубок СК “АртСпорт” в селі Білогородка"

Leave a comment